DEPO Grébovka - Dům 7

5.jpg 5.jpg
terasa-4.jpg terasa-4.jpg
1.jpg 1.jpg
terasa-9.jpg terasa-9.jpg
3.jpg 3.jpg
6.jpg 6.jpg
2.jpg 2.jpg
4.jpg 4.jpg
terasa-1.jpg terasa-1.jpg
terasa-8.jpg terasa-8.jpg
terasa-11.jpg terasa-11.jpg

DEPO Grébovka - Dům 7

Projekt Depo Grébovka zručně reaguje na poptávku po bydlení nejen pro studenty, seniory a mladé rodiny v rámci pražských Vinohrad. Tato lokalita je synonymem luxusu, kvality a skvělé dostupnosti. Právě to dělá projekt unikátním.
Referenční číslo: 25
Typ projektu: Byty
Cena: od 2 147 000 Kč do 8 587 000 Kč
Zahájení výstavby: 05/2019
Plocha: od 15 m2 do 77 m2 m2
Parkování: Možnost zakoupit parkovací stání
K nastěhování:IHNED

Půdorys

5.jpg

DEPO GRÉBOVKA se nachází v městské části Vinohrady. Projekt nabízí cenově dostupné bydlení s jedinečnými výhledy jen pár kroků od parku Grébovka. Oblast bývalých královských vinic si svůj půvab zachovala dodnes a dává vzniknout jedinečnému místu pro život. Vybírat můžete z dispozic od 1+kk až po prostorné 3+kk. Budoucí majitelé si ke svým jednotkám mohou přikoupit část ze soukromých pochozích střech, které nabízí nevšední výhledy na panorama Prahy. Jedná se o zajímavou investiční příležitost, která může v budoucnu zhodnotit vaše úspory. Nedělejte kompromisy a začněte novou kapitolu života se všemi výhodami, které projekt i jeho okolí nabízí. 

Kraj: Hlavní město Praha
Okes: Hlavní město Praha
Obec: Praha
Ulice: Perucká 7

Zobrazit mapu

Možnost zakoupit soukromou střešní terasu s výhradním právem užívání s nádherným výhledem.

Společnost SPN již 28 let hraje významnou roli 
na českém realitním trhu.

V portfoliu mají mnoho významných pražských objektů.  Jedním z nich je i metronom na Letné, který se stal neodmyslitelnou součástí loga této společnosti.

Disponují širokou škálou nemovitostí pro bydlení i podnikání.

V současné době vlastní přes 370 000 m² bytových ploch, kancelářských a skladových prostor, a to především v Praze, ve které má společnost PSN centrální sídlo. Dále nabízí nemovitosti na Kladně, v Pardubicích a v Hradci Králové.

Do portfolia bytů, nabízených ke koupi, patří byty ve stávajícím stavu, kompletně zrekonstruované byty, a také byty s výnosem, které jsou dlouhodobě pronajaté a jsou vhodné k bezpečnému uložení a zhodnocování finančních prostředků klientů. Ty jsou situované převážně v rozsáhle zrekonstruovaných domech. Celkem se jedná o více než 50 000 m² bytové plochy. Zabývají se také výstavbou nových developerských projektů, jako jsou např. Viladomy Azalková v Praze 10 - Hostivař. Ročně ze svého majetku odprodají přes 300 bytů.

Má za sebou také velmi úspěšné a oceněné developerské projekty. Jedním z nich je například Rezidence EXPO v Karlíně, kde bylo prodáno téměř všech 180 bytů během 3 měsíců a dále projekt Viladomy Azalková, který získal cenu architektů a cenu veřejnosti za Prahu 10 v prestižní soutěží Projekt roku 2011. Dále byly úspěšně realizovány nástavby Přeštická, oceněné časopisem Architekt, nebo rozsáhlá rekonstrukce a rozšíření kulturně zábavního a obchodního centra Grand v Pardubicích.

Stálý růst a rozšiřování společnosti umožňuje upevňovat stabilitu a důvěryhodnost na realitním trhu v České republice, což mimo jiné oceňují 
i peněžní ústavy. Tato společnost je držitelem hodnocení AAA Czech Stability Award 2016, které ji řadí mezi 2 % velmi stabilních firem v České republice.