Dobrý den, 

nejdříve bychom chtěli velice zdůraznit, že náš případ byl hodně složitý! Šlo především o velmi krátký časový úsek, kdy se musela prodat naše nemovitost, kdy do toho ještě spadaly svátky vánoční a dále náročná řešení s bankou. Z předchozích prodejů jsme měli vždy špatnou zkušenost s RK ( vždy jsme prodej uskutečnili bez RK ) a od toho se také odvíjela i naše počáteční nedůvěra spolupracovat s RK na prodeji našeho domu. 

Tato nemovitost byla naše "srdcová záležitost", a tak pustit se do prodeje sami bylo pro nás těžké, a proto jsme uvažovali o prodej přes třetí osobu. Pustili jsme se do spolupráce s 4 DEVELOP, což bylo naše "životní rozhodnutí".  Pro nás byl velmi důležitý jak profesní přístup, tak i lidský.  A zde musíme vyzdvihnout opravdovou profesionalitu, a to jak přes prodej tak i přes jednání s bankou. P. Pátek nemovitost prezentoval na velmi vysoké úrovni ( opravdový Homestaging a ne pokus o něj ), kdy ostatní RK velmi, ale opravdu velmi pokulhávají, a to je právě ten první a zásadní krok v prodeji nemovitostí - prezentace. Následně byly velmi profesionálně vedeny prohlídky domu, a díky tomu se naše nemovitost prodala do týdne a bonus byl, že se cena navyšovala. Úžasné!!!! 

Následně probíhala jednání s bankou a za to musíme velice pochválit pí. Pátek jelikož toto jednání bylo velmi náročné. Opět Úžasné!!!

Co musíme vyzdvihnout, a to velmi, ale opravdu velmi, nadstandardní přístup. Tohle jsme opravdu nečekali a byli jsme jako "Alenka v říši divů", že jsou lidé, kteří své práci nejen rozumí ale dělají jí i srdcem!!!!


Rozhodně této spolupráce nelitujeme a 4 DEVELOP je Top v ČR!!!!

Děkujeme!!!!

Filip a Monika Třeštíkovi